Kuzey Yıldızı Çocuk Akademisi

http://kuzeyyildizi.Samsunport55.com
Kuzey Yıldızı Çocuk Akademisi
143
Küçükkolpınar Mah. Nişantaşı Cad. 657. Sok No:1Atakum,34100
+90(362) 438 32 22Her anne babanın ortak noktasıdır çocukları. Hep kafalarında onlarla ilgili endişeleri, gelecek planları, korkuları vardır. Ellerinden gelenin en iyisini yapıp çocuklarını gelecekte iyi bir yere getirmeye çalışırlar. İyi meslekler, güzel bir kariyer, kişilik ve ahlak yönünden örnek bir insan her anne babanın çocuğuna yakıştırdığı gelecek hayalleridir. Çocuklarını iyi yetiştirmek onların en büyük gurur kaynağıdır çünkü. Şimdi anne babaların bu hayallerini gerçekleştirmek, çocuklarını büyütürken onların yanında onlara hem destek hem de yön gösterici olmak için bir yıldız doğuyor. Kuzey Yıldızı Çocuk Akademisi yarınları emanet edeceğimiz çocuklarımız için açıldı. Biz bugün sizin çocuklarınız için buradayız. Onlar geleceğe uzanırken, gidecekleri yönü belirleyecek, gelişim sürecinde ihtiyaç duyacakları sosyal, sportif, kültürel, sanat eğitim ve öğretim aktiviteleriyle çocuklarımızın sağlıklı ve bilinçli büyümelerine destek olmak için varız. Unutmayın onların gelecekteki başarıları ve mutlulukları, sizin bugün vereceğiniz kararlara bağlı.
48995Ziyaretçi
 • Yetkili Emine GÜNAYDIN
 • Adres Küçükkolpınar Mah. Nişantaşı Cad. 657. Sok No:1 - Atakum
 • Telefon +90(362) 438 32 22
 • Telefon ( 2 ) +90(553) 292 64 64
 • Fax +90(362) 438 72 22
 • Özel Sitesi http://www.kuzeyyildizicocukakademisi.com
 • Web Sitesihttp://kuzeyyildizi.Samsunport55.com
 • E-Posta
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Yeşilyurt AVM ve DSİ sapağından 1200m yukarıda

İletişim Formu
Her anne babanın ortak noktasıdır çocukları. Hep kafalarında onlarla ilgili endişeleri, gelecek planları, korkuları vardır. Ellerinden gelenin en iyisini yapıp çocuklarını gelecekte iyi bir yere getirmeye çalışırlar. İyi meslekler, güzel bir kariyer, kişilik ve ahlak yönünden örnek bir insan her anne babanın çocuğuna yakıştırdığı gelecek hayalleridir. Çocuklarını iyi yetiştirmek onların en büyük gurur kaynağıdır çünkü.

Şimdi anne babaların bu hayallerini gerçekleştirmek, çocuklarını büyütürken onların yanında onlara hem destek hem de yön gösterici olmak için bir yıldız doğuyor. Kuzey Yıldızı Çocuk Akademisi yarınları emanet edeceğimiz çocuklarımız için açıldı.

Biz bugün sizin çocuklarınız için buradayız. Onlar geleceğe uzanırken, gidecekleri yönü belirleyecek, gelişim sürecinde ihtiyaç duyacakları sosyal, sportif, kültürel, sanat eğitim ve öğretim aktiviteleriyle çocuklarımızın sağlıklı ve bilinçli büyümelerine destek olmak için varız.

Unutmayın onların gelecekteki başarıları ve mutlulukları, sizin bugün vereceğiniz kararlara bağlı.
Firmanızı Ekleyin

Samsunport55.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 24 firma yer almaktadır.