Hacı Usta
153
Ulugazi Mah. 100. Yıl Bulvarı No:123İlkadım,34100
+90(362) 431 07 57İsmail Geçer yönetiminde Hacı Usta Lokantası, 2005 yılından itibaren tecrübeli ustaları, eşsiz lezzetleri, güler yüzlü personeli, kalite ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeyen yöneticileri ile siz değerli müşterilerinin hizmetindedir. Paket servisi ile evlerinize ve iş yerlerinize siparişlerinizi en hızlı şekilde ulaştıran işletmemiz, zengin ürün çeşitliliği ile 7'den 70'e herkese, tüm damak zevklerine hitap ediyor. Pide, lahmacun, kebap çeşitleri, sulu yemekler ve ızgara çeşitlerinin yanı sıra tatlı seçenekleri ile tercih edilirliliğini arttıran Hacı Usta, tatlı konusundaki başarısını da sizlere sunuyor.Tecrübeli baklava ustalarının maharetli ellerinden, kaliteli malzemeler ve hijyenik ortamda sizlere ulaştırmaya devam ettiğimiz baklava ve tatlı çeşitlerimizden hala yemediyseniz bir an önce deneyin ve bu farkı görün..
28417Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış06:00 - 24:00
  • Servis Saatleri06:00 - 24:00
  • Servis Yerleri Samsun içi her yer
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Kilise yanı

İletişim Formu
İsmail Geçer yönetiminde Hacı Usta Lokantası, 2005 yılından itibaren tecrübeli ustaları, eşsiz lezzetleri, güler yüzlü personeli, kalite ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeyen yöneticileri ile siz değerli müşterilerinin hizmetindedir.

Paket servisi ile evlerinize ve iş yerlerinize siparişlerinizi en hızlı şekilde ulaştıran işletmemiz, zengin ürün çeşitliliği ile 7'den 70'e herkese, tüm damak zevklerine hitap ediyor.

Pide, lahmacun, kebap çeşitleri, sulu yemekler ve ızgara çeşitlerinin yanı sıra tatlı seçenekleri ile tercih edilirliliğini arttıran Hacı Usta, tatlı konusundaki başarısını da sizlere sunuyor.Tecrübeli baklava ustalarının maharetli ellerinden, kaliteli malzemeler ve hijyenik ortamda sizlere ulaştırmaya devam ettiğimiz baklava ve tatlı çeşitlerimizden hala yemediyseniz bir an önce deneyin ve bu farkı görün..
Firmanızı Ekleyin

Samsunport55.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 24 firma yer almaktadır.