Dedem Pide Lahmacun
74
Körfez Mah. Atatürk Bulvarı No:23Atakum,34100
+90(362) 438 10 04Ali Keskin yönetiminde Dedem Pide Lahmacun evi, 2010 yılında faaliyetlerine başlamıştır.%100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek sizlere kaliteli ve lezzetli pideler sunan Dedem Pide Lahmacun için hijyen en önemli unsurların başında geliyor. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak özenle hazırlanan pidelerde gerek kullanılan malzeme gerekse hazırlanış koşullarında hijyen olgusuna , malzeme tedarikinde soğuk zincirin kırılmaması kurallarına azami dikkat edilmektedir Yılların tecrübesini en iyi şekilde pidelerine yansıtan pide ustaları, samsuna has her çeşitten pidelerin lezzeti ile sizleri hayran bırakacak. İster sipariş ile evinizde, isterseniz ferah mekanında bu lezzeti mutlaka tadın. Lahmacunun yanında nefis yayık ayranınıda bulabileceğiniz Dedem Pide Lahmacun tüm bu lezzetlerini paylaşmak için sizleri bekliyor.
21061Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:30 - 24:00
  • Servis Saatleri09:30 - 23:00
  • Servis Yerleri Ömürevleri - Altınkum, Fakülteye servisimiz vardır
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Kurupelit tramvay durağına 200 metre, Maide kız öğrenci yurdu yanı

İletişim Formu
Ali Keskin yönetiminde Dedem Pide Lahmacun evi, 2010 yılında faaliyetlerine başlamıştır.%100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek sizlere kaliteli ve lezzetli pideler sunan Dedem Pide Lahmacun için hijyen en önemli unsurların başında geliyor.

Tamamen doğal malzemeler kullanılarak özenle hazırlanan pidelerde gerek kullanılan malzeme gerekse hazırlanış koşullarında hijyen olgusuna , malzeme tedarikinde soğuk zincirin kırılmaması kurallarına azami dikkat edilmektedir

Yılların tecrübesini en iyi şekilde pidelerine yansıtan pide ustaları, samsuna has her çeşitten pidelerin lezzeti ile sizleri hayran bırakacak. İster sipariş ile evinizde, isterseniz ferah mekanında bu lezzeti mutlaka tadın. Lahmacunun yanında nefis yayık ayranınıda bulabileceğiniz Dedem Pide Lahmacun tüm bu lezzetlerini paylaşmak için sizleri bekliyor.
Firmanızı Ekleyin

Samsunport55.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 24 firma yer almaktadır.